DITËLINDJET E 24 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga djali i Pablo Escobar tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 24 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga djali i Pablo Escobar tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 24 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që festojnë sot. Nga djali i Pablo Escobar tek… (FOTO)

Data shënon 24 shkurt dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Floyd Mayweather Jr., 42 (Boksier)

Sebastián Marroquín, 42 (Djali i Pablo Escobar)

Earl Sweatshirt, 25 (Reper)

Trace Cyrus, 30 (Muzikant)

Kristin Davis, 54 (Aktore)

 

Billy Zane, 53 (Aktor)

Jessica-Jane Clement (Aktore, Modele)

/AlpeNews.al