“KUSH E GJEN ÇFARË KATI …?” Luana pozon SEKSI nga Dubai dhe ka një pyetje për ndjekësit e saj (FOTO) – AlpeGossip
“KUSH E GJEN ÇFARË KATI …?” Luana pozon SEKSI nga Dubai dhe ka një pyetje për ndjekësit e saj (FOTO)

“KUSH E GJEN ÇFARË KATI …?” Luana pozon SEKSI nga Dubai dhe ka një pyetje për ndjekësit e saj (FOTO)

Prej disa ditësh Luana dhe Marina së bashku me partnerët e tyre ndodhen me pushime në Dubai.

Fotot tunduese në instagram na kanë treguar se sa momente të bukura janë duke kaluar motrat Vjollca.

Një tjetër post nga Luana ishte fotoja që shohim më poshtë, e kuruar si gjithmonë, me një fustan që ja tregon linjat perfekte, pozon krah një dritareje që mesa duket nga pamja fantastike është goxha lart.

Si gjithmonë, nuk kanë munguar batutat që motrat i bëjnë njëra- tjetrës. Këtë radhë, pasi i kerkon ndjekësve të gjejne katin në të cilin ndodhet, Luana shkruan se dhuratat do i shperndajë Marina.

“Kush e gjen çfarë kati jam? Dhuratat i shpërndan Marina Vjollca”.

/ALPEgossip.al