SIPAS HOROSKOPIT/ Kjo është gjëja më e çuditshme që mbani gjithnjë në çantë – AlpeGossip
SIPAS HOROSKOPIT/ Kjo është gjëja më e çuditshme që mbani gjithnjë në çantë

SIPAS HOROSKOPIT/ Kjo është gjëja më e çuditshme që mbani gjithnjë në çantë

Ndonjëherë çantat tona kanë plot gjëra të çuditshme dhe që nuk i përdorim kurrë. Pranojeni këtë dhe zbuloni se çfarë thotë më shumë horoskopi:

Dashi : Një pako patatina

Ju jeni gjithnjë në nxitim e sipër, prandaj nuk është çudi që keni gjithnjë një pako patatina apo diçka për të ngrënë, të fshehur në çantën tuaj.

Demi: Spray për fytyrën me lëndë minerale

Ju doni gjithnjë të dukeni në formën tuaj më të mirë, prandaj mbani këtë produkt me vete që mos t’ju humbasë shkëlqimi i përhershëm i fytyrës.

Binjakët: Fill dentar

Askush nuk do të ketë mbeturina ushqimesh të ngecura nëpër dhëmbë, kështu që ju i keni marrë të gjitha masat.

Gaforrja: Letra të lagura

Ju keni një rutinë fikse dhe doni që të jeni gjithnjë të freskët. Një plus tjetër, mund ta përdorni dhe për të hequr makeupin.

Luani: Prova për të shantazhuar dikë

Nuk lejoni askënd t’ju përbuzë, prandaj keni me vete gjithnjë prova për t’i bërë shantazh të tjerëve.

Virgjëresha: Të brendshme shtesë

Jeni të fiksuar pas higjienës, dhe gjithashtu duke qenë se bëni aktivitet fizik çdo ditë, një palë të brendshme shtesë janë ato që ju duhen.

Peshorja: Një varëse antike

Dashuroni çdo gjë të bukur, kështu që varëset e vjetra të familjes kanë shumë vlerë për ju. Por në vend që ta vendosni si pjesë e veshjes, preferoni ta ruani në çantë.

Akrepi: Një libër astrologjie

Dëshironi të dini gjithçka që ka përtej sipërfaqes, dhe ku ka më mirë se një libër astrologjie. Edhe në rast se takoni njeriun e jetës, mund ta pyesni për shenjën e horoskopit dhe të zbuloni gjithçka për të.

Shigjetari- Një maskë gjumi

Nëse do udhëtoni për pak orë, apo do kaloni natën të miqtë është e pamundur të mos keni me vetë një maskë gjumi. Ju nuk mund të mbijetoni pa gjumin tuaj të bukurisë?

Bricjapi- Spray piperi

Ju nuk keni besim te njerëzit, kështu që përgatiteni dhe për skenarin më të frikshëm. You got your oën back!

Ujori- Karta uljesh/dhuratash

Ju koleksiononi gjithçka dhe sigurisht që nuk mund të mungonin kartat e uljeve apo dhuratave. Edhe nëse i ka kaluar afati, edhe nëse nuk do i përdorni kurrë…

Peshqit- Fjalëkryq

Një njeri enigmatik si ju, nuk ka çfarë të bëjë tjetër në mjediset e mërzitshme. Kështu që vendosni në punë mendjen me një fjalëkryq që e keni gjithnjë me vete.