NA “FUTËN” TË DRIDHURAT/ Ja cilat janë VIP-et shqiptare që sfiduan të ftohtin të veshura me bikini – AlpeGossip
NA “FUTËN” TË DRIDHURAT/ Ja cilat janë VIP-et shqiptare që sfiduan të ftohtin të veshura me bikini

NA “FUTËN” TË DRIDHURAT/ Ja cilat janë VIP-et shqiptare që sfiduan të ftohtin të veshura me bikini

Teksa temperaturat janë nën 0 gradë dhe të gjithë po ngrinë së ftohuri, disa nga vajzat më të njohura të showbizit duket se nuk ia ndjen fare. Të veshura me bikini e duke pozuar në dëborë, Anxhelina, Oriola, Bleona, Dorina, Alesia e shumë VIP-e të tjera e kanë sfiduar të ftohtin. Më poshtë “Xing.al” iu sjell 10 VIP-et shqiptare që dolën me rrobabanjo në dëborë.

Oriola Marashi

Isida Mollaymeri

Anxhelina Hadërgjonaj

Dorina Gegiçi

Diellza Kolgeci

Alesia Bami

Einxhel Shkira

Bleona

Alesia Noka

Alketa Vejsiu