“FALEMINDERIT, POR JO…”/ Ja si duket vajza e Majlinda Bregut me minifund rozë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT, POR JO…”/  Ja si duket vajza e Majlinda Bregut me minifund rozë dhe…  (FOTO)

“FALEMINDERIT, POR JO…”/ Ja si duket vajza e Majlinda Bregut me minifund rozë dhe… (FOTO)

Kejda, vajza e ish deputettes Majlinda Bregu  është vënë shpesh në qendër të lajmeve rozë për shkak të pamjes së saj tërheqëse. 

Së fundmi Kejda  ka publikuar një foto ku duket shumë joshesë me një minifund në ngyrë rozë të theksuar dhe një bluzë të zezë që i nxjerr në pah belin e saj.

Kejda shkruan: Faleminderit, por jo faleminderit….

Nuk dimë më kë e ka por gjithsesi ajo duket shumë e bukur dhe tërheqëse.

 

Përgatitit: AlpeNews.al