FANSAT E KAPËN MAT/ Pasi humbi dhjetra kg, Big Mama bën ndërhyrjen e radhës (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E KAPËN MAT/ Pasi humbi dhjetra kg, Big Mama bën ndërhyrjen e radhës (FOTO)

FANSAT E KAPËN MAT/ Pasi humbi dhjetra kg, Big Mama bën ndërhyrjen e radhës (FOTO)

Ajo vazhdon të quhet Big Mama ndonëse pamja dhe eleganca e tanishme nuk kanë lidhje fare me imazhin e dikurshëm të vajzës së kolme. Pasi humbi shumë kile nga pesha trupore, këngëtarja ka realizuar edhe disa ndërhyrje të cilat i ka konsideruar të nevojshme për shëndetin dhe për të përmirësuar pamjen e saj.


Më të fundit operacin plastik ia kanë spikatur fansat në një nga fotot që ajo ka postuar në Instagram. Ata shkruajnë se Big Mama ka bërë hundën dhe disa madje e kanë komplimentuar për këtë.

Këngëtarja nga ana e saj nuk ka reaguar lidhur me komentet në fjalë.