LARG SHIUT DHE TË FTOHTIT/ Dita e Arbanës dhe Xhemit është kështu dhe ne jemi “xheloz” – AlpeGossip
LARG SHIUT DHE TË FTOHTIT/ Dita e  Arbanës dhe Xhemit është kështu dhe ne jemi “xheloz”

LARG SHIUT DHE TË FTOHTIT/ Dita e Arbanës dhe Xhemit është kështu dhe ne jemi “xheloz”

Ndërkohë që Shqipëria është përfshirë nga një mot me shi e temperatura të ulta, duket se dy mikeshat Arbana dhe Xhemi kanë gjetur një zgjidhje perfekte: arratisjen.

Nuk dihet se cili është vendi që kanë vendosur të shkojnë dy moderatoret, por me siguri do të jetë një vend i ngrohtë duke qenë se Arbana para disa minutash na ka uruar mirëmëngjes, nëpërmjet një foto në instastory.

Pa make-up, e të veshura lehtë, mikeshat duket se po kalojnë disa ditë relaksi, në një vend të ngrohtë. Xhemi e veshur me një palë pantallona të shkurtra xhins, e një kanotjere të kuqe, ndërsa Arbana një fustan veror me lule, mikeshat e ngushta duken tejet të realksuara.

Le ta pranojmë që i kemi pak zili Arbanën dhe Xhemin sot!