Transformohet sërish Elhaida Dani: Vjen më sexy se kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
Transformohet sërish Elhaida Dani: Vjen më sexy se kurrë më parë (FOTO)

Transformohet sërish Elhaida Dani: Vjen më sexy se kurrë më parë (FOTO)

Këngëtarja Elhaida Dani së fundmi nuk resht së surprizuari ndjekësit në rrjette sociale me transformimet e saj të shumta në pamje.

 

Falë parukeve, Dani u shfaq me flokë bjondë, një herë të gjatë e njëherë fare të shkurtër, duke i shastisur të gjithë me look-un e saj.

Ndërsa së fundmi, këngëtarja është shfaqur më sexy se kurrë më parë, me flokë bjondë platin voluminozë dhe e ulur në mënyrë të shkujdesur në një poltronë.

Kjo foto duket se është pjesë e një seti të ri fotografik që artistja ka bërë rishtazi.