Habit Soni Malaj: Kam kaluar 2 muaj depresion sepse… – AlpeGossip
Habit Soni Malaj: Kam kaluar 2 muaj depresion sepse…

Habit Soni Malaj: Kam kaluar 2 muaj depresion sepse…

Këngëtarja Soni Malaj është shprehur se pas ndarjes me grupin “Spirit Voice” ka kaluar në depresion.
Gjatë intervistës ajo u shpreh se në kohë nuk lejohej të kishe të dashur dhe se ndarjen nga grupi i vajzave e përjetoi shumë keq.

Aktualisht Soni vijon karrierën e saj solo duke qenë një nga këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë./Gazeta Express/