Stërvitje dhe puthje ‘hot’ me të shoqin, gazetarja shqiptare zgjohet plot energji…(FOTO) – AlpeGossip
Stërvitje dhe puthje ‘hot’ me të shoqin, gazetarja shqiptare zgjohet plot energji…(FOTO)

Stërvitje dhe puthje ‘hot’ me të shoqin, gazetarja shqiptare zgjohet plot energji…(FOTO)

Tani është zbuluar! Prezantuesja e emisionit “Thumb” Aulona Musta është e fiksuar pas palestrës.

Dhe këtë fakt e kemi vënë re pasi Aulona shpesh i këshillon fansat që të mos rinë duarkryq por të merren me palestër.

Dita e sotme edhe pse me mot të vrenjtur për Aulonën ka nisur si një ditë e nxehtë vere.

Moderatorja ka postuar foto në Instastory ku stërvitet me bashkëshortin dhe shkëmbejnë puthje “hot” në palestër.

“Qejfi kur stërvitesh bashkë”, shkruan Aulona në postimin e saj.