“QETËSI PARA STUHISË”/ Si rrallëherë, Fjoralba Ponari ndryshon look dhe duket yll (FOTO) – AlpeGossip
“QETËSI PARA STUHISË”/ Si rrallëherë, Fjoralba Ponari ndryshon look dhe duket yll (FOTO)

“QETËSI PARA STUHISË”/ Si rrallëherë, Fjoralba Ponari ndryshon look dhe duket yll (FOTO)

Fjoralba Ponari është padyshim një ndër moderatoret më simpatike të ekranit, e cila tërheq vëmendjen në çdo dalje publike. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot e ndryshme nga përditshmëria.

Fjoralba ka bërë së fundmi një ndryshim të vogël në pamje. Ajo ka prerë baluke dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje të publikuar në Instagram.

“Qetësia para stuhisë”, ka shkruar moderatorja krahas fotos, ku nuk munguar komplimentet e ndjekësve për modelin e ri të flokëve.