PAS SHUMË KOHËSH MUNGESË/ Viti 2020 rikthen Anxhelina Hadërgjonaj në skenë - AlpeGossip
PAS SHUMË KOHËSH MUNGESË/ Viti 2020 rikthen Anxhelina Hadërgjonaj në skenë

PAS SHUMË KOHËSH MUNGESË/ Viti 2020 rikthen Anxhelina Hadërgjonaj në skenë

Anxhelina Hadërgjonaj është përfolur shpeshherë pë rikthimin e saj në muzikë. Prej disa kohësh bukuroshja shqiptare jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe është përfshirë në projekte të ndryshme.
Së fundmi burime për ‘Prive’ kanë konfirmuar se Anxhelina ka punuar gjithë këto kohë me projekte muzikore në Amerikë dhe se viti 2020 do të jetë momenti kur ajo do t’i prezantojë të gjitha. Me siguri ndjekësit e Hadërgjonaj janë mjaft kreshtarë se çfarë ajo do të sjellë, ndonëse deri më tani nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë.