Këngëtarja shqiptare që ka shtëpinë më luksoze mes Vipave, ja kush është ajo (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare që ka shtëpinë më luksoze mes Vipave, ja kush është ajo (FOTO)

Këngëtarja shqiptare që ka shtëpinë më luksoze mes Vipave, ja kush është ajo (FOTO)

Kur bëhet fjalë për shtëpitë e personazheve të famshëm të gjithë jemi kuriozë të dimë se si janë mobiluar ato. Në përgjithësi ata tregon tepër të rezervuar përsa i përket jetës së tyre private, por ka raste që edhe bëjnë përjashtime në këtë pjesë.

Së fundmi ka qenë këngëtarja Shkurte Gashi, ajo e cila ka ndarë me fansat e saj në Instagram një pjesë të ambienteve të shtëpisë së saj.

“U ktheva në shtëpi”, shkruan këngëtarja krahas fotos ku shfaqet një pjesë e dhomës së ndenjes të shtëpisë së saj.

Nga fotoja shihet qartë se është një shtëpi luksoze, ku mbizotëron ngjyra e bardhë dhe një rëndësi të veçantë i është kushtuar edhe ndriçimit.

 

Me sa duket kjo ka qenë një periudhë e ngarkuar me koncerte për këngëtaren dhe i ka munguar shtëpia e saj.