E dinit që fustanin e dytë të nusërisë së Meghan Markle mund ta blini shumë lirë? Zbuloni sa kushton (FOTO) – AlpeGossip
E dinit që fustanin e dytë të nusërisë së Meghan Markle mund ta blini shumë lirë? Zbuloni sa kushton (FOTO)

E dinit që fustanin e dytë të nusërisë së Meghan Markle mund ta blini shumë lirë? Zbuloni sa kushton (FOTO)

Shumë vajza mund të jenë fiksuar me fustanet e nusërisë së Meghan Markle.

Dasma mbretërore bëri goxha bujë në media dhe edhe pse kanë kaluar tashmë 4 ditë, vazhdon ende të përflitet. Një ndër to është edhe fustani i dytë që Meghan veshi. Thjeshtësia e tyre u mirëprit nga të gjithë sepse komentet ishin nga më pozitivet. Veçanërisht nga vajzat të cilat kanë nisur të kërkojnë fustane të ngjashme për ditën e tyre të dasmës. Fustanin e dytë të Meghan mund ta blini mjaft lirë. Një fustan tipik mbrëmjeje nga Stela MCCartney. Por ju vajza mund ta blini atë online nga rikjimi i sjellë nga Boohoo. Ju kushton vetëm 22 dollarë për t’u dukur si Dukesha.