“ARRITJA MË E MADHE NË JETË”/ Tuna i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“ARRITJA MË E MADHE NË JETË”/ Tuna i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje (FOTO)

“ARRITJA MË E MADHE NË JETË”/ Tuna i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje (FOTO)

Djali i këngëtares shumë të dashur për publikun, Tunës dhe Patrisit feston sot ditëlindjen. Tian mbush 2 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urime të shumta për vogëlushin, nga të afërm, miq e fansa të këngëtares.

Mirëpo urimin më të veçantë e ka bërë Tuna e cila ka postuar disa foto nga festa e organizuar për Tianin dhe shkruan se ai është arritja më e madhe e saj.

“Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi”, shkruan Tuna.