GJATË INTERVISTËS ME “VOGUE”/ Bella Hadid tregon se është “kokë e këmbë” e dashuruar me The Weeknd – AlpeGossip
GJATË INTERVISTËS ME “VOGUE”/ Bella Hadid tregon se është “kokë e këmbë” e dashuruar me The Weeknd

GJATË INTERVISTËS ME “VOGUE”/ Bella Hadid tregon se është “kokë e këmbë” e dashuruar me The Weeknd

U ndanë për tu ribashkuar sërish këtë vit. Bella Hadid dhe The Weeked janë zyrtarisht një çift, dhe nga më të dashurit për publikun. Modelja 22 vjeçare ka dhënë përgjigjet e saj në intervistën e famshme “72 pyetje” me revistën e njohur Vogue.

Bella ka vendosur që intervistën ta japë në një stallë kuajsh, ndërsa ka folur edhe për të dashurin e saj The Weeknd, e po ashtu edhe jetën e saj.

“Kush të bën të qeshësh më së shumti?”, pyetet nga gazetari.

“I dashuri im”, përgjigjet Bella.

Ndërsa ai më pas e pyet: “Kush është personi më i bukur që njeh”.

“I dashuri im”, thotë sërish ajo.

Shkëlqimi në sy dhe fjalët që modelja thotë tregojnë dashurinë e madhe që ndjen për artistin The Weeknd.