“E GJITHË BOTA NË…”/ Jona e Big Brother publikon foto me familjen dhe do t’a adhuroni – AlpeGossip
“E GJITHË BOTA NË…”/ Jona e Big Brother publikon foto me familjen dhe do t’a adhuroni

“E GJITHË BOTA NË…”/ Jona e Big Brother publikon foto me familjen dhe do t’a adhuroni

Ish banorja e Big Brother Jona Kalemaj preferohet shumë nga fansat edhe pas mbarimit të spektaklit.

Kjo reflektohet edhe ne numrin e  madh te fansave që ajo ka grumbulluar prej vitesh në Instagrami e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj të realizuar gjatë një seti fotografik me temë festat e fundvitit.

“E gjithë bota në një foto:, ka shkruar jona krahas saj duke shprehur dashurinë ndaj familjes.