“KAM EKSPERIENCË ME TË MËDHAJAT”/ Atdheu e ngacmon, moderatorja e lë pa fjalë me reagimin – AlpeGossip
“KAM EKSPERIENCË ME TË MËDHAJAT”/ Atdheu e ngacmon, moderatorja e lë pa fjalë me reagimin

“KAM EKSPERIENCË ME TË MËDHAJAT”/ Atdheu e ngacmon, moderatorja e lë pa fjalë me reagimin

I ftuari special në studion e “D-night” së fundmi ishte një ndër personazhet më të komentuar dhe më të ndjekur nga “Përputhen”, Atdhe Xharavina.

Sapo hyri në skenë ai e mori në krah Dajanën dhe e shoqëroi për ta ulur në karrige. Nga njëra shaka në tjetrën duket se të dy patën një flirt në horizont gjatë transmetimit.

Dajana: Atdhe mirë se erdhe! Është kënaqësi të të kem në studio

Atdheu: Ti qenke kokrra e yllit live!

Dajana: Faleminderit shumë! Unë jam një mami dhe jam goxha më e madhe se ty. Jam 4 vite fiks më e madhe.

Atdheu: Nuk e kam problem moshën dhe nuk e kam pasur ndonjëherë. Kam eksperiencë me këto të mëdhajat.

Dajana: Unë asnjëherë nuk jam lidhur me më të vegjël.

Atdheu: Gjënë më të keqe e paske humbur në jetë.

Dajana: Atdhe je në një marrëdhënie?

Atdheu: Jo, jam single (beqar).

Dajana: Prandaj po flirton gjithë kohës me mua ti se je single?

Atdheu: Edhe ti je e bukur…ajo brune ti bionde…

Dajana: Prapë me mua more ti? Po a të thashë nuk lidhem me më të vegjël more a të thashë?

Atdheu: Mirë mo s’të kërkova martesë!