Fytyrë perfekte e buzë të fryra, këngëtarja e njohur habit fansat me pamjen e pamenduar – AlpeGossip
Fytyrë perfekte e buzë të fryra, këngëtarja e njohur habit fansat me pamjen e pamenduar

Fytyrë perfekte e buzë të fryra, këngëtarja e njohur habit fansat me pamjen e pamenduar

Filloreta Raçi ka qenë një nga ato këngëtare, e cila përveç zërit brilant, ka qenë gjithnjë origjinale në pamje.

Si një vajzë pa komplekse dhe që nuk e ka vrarë asnjë mendjen për figurën e saj.

Kohët e fundit ajo ka nisur një ndryshim rrënjësor në fytyrë.

Fotoja e re e postuar ka habitur fansat pasi ajo duket perfekte ashtu si një kukull porcelani.

Fytyra e saj është e kuruar në detaje dhe tiparet e saj duken më të plota.

Kjo sjell dyshime se këngëtarja mund të ketë kryer disa ndërhyrje estetike apo ka përdorur shumë fotoshop.