Big Mama prezanton dhurata që mori për ditëlindje, por vëmendja është diku tjetër… – AlpeGossip
Big Mama prezanton dhurata që mori për ditëlindje, por vëmendja është diku tjetër…

Big Mama prezanton dhurata që mori për ditëlindje, por vëmendja është diku tjetër…

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar veten edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaft mirë.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi ku ka prezantuar dhuratat e ditëlindjes, por vëmendja është tek veshja e saj e sidomos tek pantollonat…