Ermali i shpreh publikisht simpatinë Kejvinës, ndoshta Amit i ka shpëtuar detaji që… – AlpeGossip
Ermali i shpreh publikisht simpatinë Kejvinës, ndoshta Amit i ka shpëtuar detaji që…

Ermali i shpreh publikisht simpatinë Kejvinës, ndoshta Amit i ka shpëtuar detaji që…

E bukur, dhe provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin”. Velina e re u kthye në vajzën më të komentuar në media dhe fakti nëse kishte veshur apo jo të brendshme e vuri në qendër të vëmendjes.

Ajo është edhe mjaft aktive në rrjetin social Instagram. Së fundmi velina ka qënë imazh i nuseve të bashkëshortes së Ermalit, dhe ka postuar një video. E Ermali s’mund të rrinte pa i komentuar.

”Yll je moooooj”, shkruan ai. I menjëherëshëm ka qënë edhe reagimi i bukuroshes: ”Po ti je rob zoti”.