Almeda Abazi revoltohet keq: Ju balerinat ma hiqni trurin me… (FOTO) – AlpeGossip
Almeda Abazi revoltohet keq: Ju balerinat ma hiqni trurin me… (FOTO)

Almeda Abazi revoltohet keq: Ju balerinat ma hiqni trurin me… (FOTO)

Është një nga personazhet më në zë të showbizz-it dhe fansat e simpatizojnë tej mase lidhjen e saj me bukuroshin turk Tolgahan.

Ndonëse pak ditë më parë na merakosi të gjithëve pasi u përfshi në një aksident, ishte vetë ish-misi që na konfirmoi që nuk kishte ndodhur asgjë për tu merakosur dhe se ishte në gjendje të mirë.

Së fundmi me anë të një postimi në Instastory, Almeda ka postuar një video teksa mikja e saj shfaqet duke ngrënë një sanduiç.

“Ju balerinat ma hiqni trurin me ktë ngrënien, pse nuk shëndosheni?”, shkruan Almeda në postimin e saj në Instastory.

Vërtet funny po ta shikosh sesa me delikates e konsumon ushqimin mikja e Almedës.