BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Moderatorja shqiptare përlotet në emision (VIDEO) – AlpeGossip
BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Moderatorja shqiptare përlotet në emision (VIDEO)

BËHET NËNË PËR HERË TË KATËRT/ Moderatorja shqiptare përlotet në emision (VIDEO)

Përmes një postimi në Instagram ku shfaqej me bashkëshortin dhe tregonte barkun e rrumbullakosur, moderatorja e njohur Ermira Çausholli muajin e kaluar dha lajmin e ëmbël se do bëhet nënë për herë të katërt.

“Para se te mbyllet ky vit, do te ndajme me ju lajmin me te bukur per familjen tone. Jemi ne pritje te embel per here te katert dmth Mira eshte pese muajshe e gjysem shtatzane”, shkruante Ermira.

E ftuar sot në “Ftesë në 5”, moderatorja zbuloi se është në pritje të një vajze dhe u surprizua nga vajza e madhe me një videomesazh nga Austria.

Ermira u përlot kur pa videomesazhin e të bijës dhe tregoi sa shumë e lidhur është me të.