“SHUMË M*T PO HAN”/ Kallashi “shpërthen” me fjalë banale (FOTO) – AlpeGossip
“SHUMË M*T PO HAN”/ Kallashi “shpërthen” me fjalë banale (FOTO)

“SHUMË M*T PO HAN”/ Kallashi “shpërthen” me fjalë banale (FOTO)

Pas një kohe të gjatë jashtë syrit të publikut, Kallashi i është rikthyer sërish vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale. Në një intervistë së fundmi valltarja tregoi se shkaku pse ajo u zhduk dhe u largua nga Kosova ihste për shkak të kërcënimeve që ka marrë.

Megjithatë tani është kthyer dhe është mëse aktive si në dalje në televizone, ashtu edhe në rrjete sociale.

Ditën e sotme Kallashi i ka habitur ndjekësit me postimin e fundit ku ka shpërthyer në të shara.

“Ti koke në horoskop mizë se shumë mut po han”, shkruan valltarja por pa bërë të ditur kujt i drejtohet.

Ndërkohë që së fundmi Kallashi ka tërhequr shumë vëmendjen edhe me një video ku shfaqet lakuriq në vaskë.