KONKURENCË E FORTË/ Iliri, Donaldi apo Meridiani? Ja kush u largua nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
KONKURENCË E FORTË/ Iliri, Donaldi apo Meridiani? Ja kush u largua nga “Big Brother VIP”

KONKURENCË E FORTË/ Iliri, Donaldi apo Meridiani? Ja kush u largua nga “Big Brother VIP”

Mnrëmjen e sotme është në npminim Donaldi, Iliri dhe Meridiani.

Ethet e forta të garës kanë vendosjr në ankth banorët.

Publiku vendosi që Meridiani  të largohet nga shtëpoa e Big Brother VIP.