“LUFTA” MES PREZANTUESVE NË “BIG BROTHER”/ Arbana: Kam 20 vjet që i dëgjoj këto biseda… – AlpeGossip
“LUFTA” MES PREZANTUESVE NË “BIG BROTHER”/ Arbana: Kam 20 vjet që i dëgjoj këto biseda…

“LUFTA” MES PREZANTUESVE NË “BIG BROTHER”/ Arbana: Kam 20 vjet që i dëgjoj këto biseda…

Realizimi i programacionit të Top Channel brenda shtëpisë së Big Brother Vip në kuadrin e një lojë ka sjellë shumë diskutime mes banorëve. Ata kanë diskutuar se cili prej tyre të realizojë emisionet e ndryshme. Mes të qeshurash, kur diskutimet kanë vazhduar edhe live në primë, Arbana ka thënë se këto biseda e kanë shoqëruar në 20 vite në televizion dhe se nuk do donte t’i dëgjonte edhe në shtëpinë e Big Brother.

Moderatorja ka sqaruar se këto hatërmbetje janë edhe në të vërtetë duke shtuar se nuk dëshiron t’i dëgjojë më shumë.