EMOCIONE TEK BANORËT/ Ja kush shpallet i preferuari i publikut – AlpeGossip
EMOCIONE TEK BANORËT/ Ja kush shpallet i preferuari i publikut

EMOCIONE TEK BANORËT/ Ja kush shpallet i preferuari i publikut

Mbrëmjen e sotme u hao televotimk për të preferuarin e publikut.

Televotimi është mbyllur dhe i preferuari ka dal Donaldi.