“IK BËJ B*THËN SE NGELE DËRRASË”/ E ëma e Oriola Marashit flet për kritikat ndaj vajzës së saj (FOTO) – AlpeGossip
“IK BËJ B*THËN SE NGELE DËRRASË”/ E ëma e Oriola Marashit flet për kritikat ndaj vajzës së saj (FOTO)

“IK BËJ B*THËN SE NGELE DËRRASË”/ E ëma e Oriola Marashit flet për kritikat ndaj vajzës së saj (FOTO)

Oriola Marashi, emër të cilin hasim shpesh ta dëgjojmë nëpër media.
Anëtarja e grupit “OTR’ në llogarinë e saj në Instagram publikon foto pranë të cilave komentet janë të llojeve të ndryshme , madje shumica janë edhe negative.

Kemi hasur që t’i shohim edhe disa prej kritikave drejt saj, konkretisht për pozat ku shfaqet gjysmë e zhveshur dhe në ato ku thonë se ka përdorur fotoshop.

Por si e sheh nëna e saj pedagoge nga perspektiva e saj këtë fakt ?

Xhoi Jakaj, nëna e Oriola Marashit ishte e ftuar në një emision  ku nuk iku pa dhënë përgjigje edhe për vajzën e saj dhe komentet e lartëpërmendura në drejtim të saj, a e vuan këtë fakt.

Fillimisht ajo mohoi të flasi e më pas tha se në momentin që je person publik të gjitha këto duhet të jenë të pritshme.

“Në momentin që ti e ke pranuar brenda vetes se je një personazh publik, do flasësh për tjerët, do shkruash për tjerët, do punosh për tjerët krahas vetes tënde sepse ne duke punuar për veten kemi punuar edhe per te tjeret, ne qoftese botojme libra, flasim, bëjme shkrime, ti do marresh ndonjë lloj kostoje sepse s’mund të jesh i pëlqyer nga të gjithë’’, ishin fjalët e Xhoit