Mendoni se i keni parë të gjitha/ Lori do ju befasoj me trupin e saj, SEKSI dhe TËRHEQSE (FOTO) – AlpeGossip
Mendoni se i keni parë të gjitha/ Lori do ju befasoj me trupin e saj, SEKSI dhe TËRHEQSE (FOTO)

Mendoni se i keni parë të gjitha/ Lori do ju befasoj me trupin e saj, SEKSI dhe TËRHEQSE (FOTO)

Lori Hoxha është padyshim një prej personazheve shqiptare të veshura më mira. Ajo poston përditë foto në Instagram nga veshjet e saj luksoze dhe të kombinuara bukur. Lori spikat gjithmonë për stilin e saj të të veshurit, por të themi të drejtën na pëlqejnë edhe përshkrimet që u vendos fotove.

Së fundmi ka postuar një foto shumë sensuale, e veshur me bikin duket se Lori është duke i shijuar pushimet e saj në maksimum. Ajo ndodhet në një ndër ishujtë më të bukur Ishujt Maldive, ku gjithsecili do e kishte dëshirë të shkonte.

Përgatiti: AlpeNews.al