Oriola Marashi lë "me gjuhën jashtë" edhe Drini Zeqon: AAA MI AMORE... (FOTO) - AlpeGossip
Oriola Marashi lë “me gjuhën jashtë” edhe Drini Zeqon: AAA MI AMORE… (FOTO)

Oriola Marashi lë “me gjuhën jashtë” edhe Drini Zeqon: AAA MI AMORE… (FOTO)

Ish-modelja e “Icon Agency”, Oriola Marashi është një ndër personazhet më të komentuara dhe sidomos më të ngacmuara në rrjetet sociale. Pozat e saj provokuese i çmendin meshkujt, të cilët nuk hezitojnë që ta komentojnë në çdo rast të mundshëm.

Por me sa duket një adhurues i zjarrtë i Oriolës është edhe gazetari i njohur, Drini Zeqo. Në një foto të modeles Drini ka komentuar duke shprehur mendimin e tij për bukurinë e Oriolës.

“Ti dukesh aq mirë sa e mirë je”, i shkruan moderatori Oriolës në një foto të postuar prej saj në Instagram.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Oriolës e cila nuk ka nguruar të jap një përgjigje të ëmbël.

“A dashuria ime”, shkruan Oriola.

Mirëpo Drini nuk i përfundon këtu komentet, pasi duket se ai ka edhe një hall në lidhje me Oriolën.

“Domethënë kur shkruan tek ty e sheh përgjigjen por nuk e gjen dot mëëë”, përfundon Drini.