E PAPRITUR/ Arilena Ara ia plas të qarës në “Xing me Ermalin” (VIDEO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Arilena Ara ia plas të qarës në “Xing me Ermalin” (VIDEO)

E PAPRITUR/ Arilena Ara ia plas të qarës në “Xing me Ermalin” (VIDEO)

E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Xing me Ermalin” është e ftuar këngëtarja e njohur e hitit “Nëntori”, Arilena Ara.

Karriera e saj ka nisur që në moshë fare të re, kur merrte pjesë tek “Gjeniu i vogël” dhe me kalimin e kohës u bë një ndër këngëtaret më të suksesshme, këngët e së cilës u kthyen në hite.

Gjatë intervistës në studio me Ermal Mamaqin, Arilena është prekur dhe ka shpërthyer në lot. Për më shumë se ç’ka ndodhur gjatë transmetimit, ndiqni të shtunën “Xing me Ermalin” në orën 21:40 në Tv Klan.