VETËM 4 DITË PAS BASHKËPUNIMIT/ Faydee “tradhëton” Luanën (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 4 DITË PAS BASHKËPUNIMIT/ Faydee “tradhëton” Luanën   (FOTO)

VETËM 4 DITË PAS BASHKËPUNIMIT/ Faydee “tradhëton” Luanën (FOTO)

Katër ditë më parë Luana publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore, Faydee. Kënga mban titullin “Yalla Habibi” dhe ka arritur plot 2 milion shikime në Youtube.

Mirëpo ende pa shijuar deri në fund suksesin e bashkëpunimit, Faydee i ka bërë sot të papriturën Luanës duke publikuar këngën e tij të rradhës e duke e kthyer të gjithë vëmendjen nga vetja.

“Salam”, mban titullin kënga e re e Faydee e cila është pëlqyer shumë dhe mund ta dëgjoni më poshtë.