NA PREZANTON TË DASHURIN/ Trejsi Sejdini poston FOTO nga ashensori në krah të mashkullit… – AlpeGossip
NA PREZANTON TË DASHURIN/ Trejsi Sejdini poston FOTO nga ashensori në krah të mashkullit…

NA PREZANTON TË DASHURIN/ Trejsi Sejdini poston FOTO nga ashensori në krah të mashkullit…

Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit” është kthyer në një ndër personazhet kryesore të mediave rozë javët e fundit për vetë “provokimet” që bukuroshja bën herë pas here në rrjetet sociale.

Ajo shkëlqeu në “Miss Universe 2018” dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në kompeticionin ndërkombëtar të “Miss Universe”.

Ditën e sotme bukuroshja na prezantoi me të dashurin e saj në një foto të postuar në “Instastory”.

Siç shihet të dy kanë veshur të njëjtën markë dhe Trejsi nuk harron ta theksoj këtë gjë.