EINXHEL DO TI PROPOZOJË DJ DAGZ? Postimi i moderatores që i surprizoi të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
EINXHEL DO TI PROPOZOJË DJ DAGZ? Postimi i moderatores që i surprizoi të gjithë (FOTO)

EINXHEL DO TI PROPOZOJË DJ DAGZ? Postimi i moderatores që i surprizoi të gjithë (FOTO)

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria.

Madje edhe pse disa fansa i thonë që të mos postojë shumë imazhe ku ekspozon barkun e rrumbullakosur, ajo nuk e ka problem dhe vijon që të ndajë sa më shumë foto.

Einxhel do t’i propozojë Dj Dagz? Postimi i moderatores që i

Por ditën e sotme, ish-banorja e “Big Brother VIP” i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj me postimin e fundit. Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet së bashku me partnerin e saj, Dj Dagz, me të cilin u njoh dhe u lidh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Teksa shfaqen të veshur shumë elegantë, Einxhel i ka surprizuar të gjithë me shkrimin që ka vendosur bashkëngjitur me pozat.

Moderatorja shprehet se nëse Dagz vazhdon që të duket kaq ‘hat’, është gati që t’i propozojë ajo shumë shpejt.

Einxhel do t’i propozojë Dj Dagz? Postimi i moderatores që i