E FTUAR NË DASMËN E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Olta Gixhari “tërboi” dasmorët me dridhjet dhe kërcimin sensual (VIDEO) – AlpeGossip
E FTUAR NË DASMËN E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Olta Gixhari “tërboi” dasmorët me dridhjet dhe kërcimin sensual (VIDEO)

E FTUAR NË DASMËN E ARMINËS DHE SHKËLZENIT/ Olta Gixhari “tërboi” dasmorët me dridhjet dhe kërcimin sensual (VIDEO)

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan dashurinë e tyre 9-vjeçare dy netë më parë.

Mes rreth 300 të ftuarve, kishte dhe shumë personazhe publik, ku një prej tyre ishte dhe aktorja Olta Gixhari.

Ajo ishte veshur me një fustan të zi, me pjesë të dukshme tek anësoret.

Gjatë një momenti të dasmës, duket se Olta i ka bërë të gjithë dasmorët të kthejnë sytë drejt saj. Në një video të postuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet në një kërcim sensual ku nguron të dredhë dhe të pasmet.