”NUK I KAM PROBLEM FËMIJËT JASHTË MARTESE”/ Moderatorja e njohur i habit të gjithë me deklaratën – AlpeGossip
”NUK I KAM PROBLEM FËMIJËT JASHTË MARTESE”/ Moderatorja e njohur i habit të gjithë me deklaratën

”NUK I KAM PROBLEM FËMIJËT JASHTË MARTESE”/ Moderatorja e njohur i habit të gjithë me deklaratën

Moderatorja bukuroshe Lei Kraja ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku gjatë intervistës foli edhe për jetën e saj private. Lei u shpreh se në të ardhmen do e kishte problem nëse bashkëshorti do të jetonte larg sepse sipas saj ‘larg syrit, larg zemrës’.

Moderatorja pranoi gjithashtu se nuk do e kishte problem që bashkëshorti i saj të kishte fëmijë jashtë martese.

“Nuk do e kisha problem që ai të kishte fëmijë jashtë martese. Mund të ndodhë që të njihemi më vonë dhe ai të ketë fëmijë nga martesa e mëparshme. As nuk e kam problem. Unë maksimumi dua 2 fëmijë që të marrin të gjithë vëmendjen”, u shpreh Lei.