RIKTHIM MES ÇIFTIT JOLIE-PITT? Fëmijët po bëhen si Brad dhe Angelinës i pëlqen – AlpeGossip
RIKTHIM MES ÇIFTIT JOLIE-PITT? Fëmijët po bëhen si Brad dhe Angelinës i pëlqen

RIKTHIM MES ÇIFTIT JOLIE-PITT? Fëmijët po bëhen si Brad dhe Angelinës i pëlqen

Fëmijët e Angelina Jolie po rriten dhe po i ngjajnë cdo ditë e më shumë babait të tyre. Ndonëse është ndarë nga Brad Pitt, aktorja ndihet mirë që fëmijët kanë marrë karakteristikat më të mira ai.

“Sa më shumë rriten fëmijët, aq më shumë i kujtojnë babain e tyre Brad. Kjo gjë i ngroh zemrën Angelinës, e cila mendon se fëmijët kanë marrë disa gjëra të mira nga karakteri i Brad, me të cilat aktorja ra në dashuri.

Angelina sheh disa nga mënyrat e sjelljes së fëmijëve, ndjenjat e tyre të humorit dhe karakteristikat e ëmbla të fëmijëve, të cilat bien në përputhje me mënyrën se si sillet Bradi”, tha një burim pranë saj për HollywoodLife.