“HOQA DORË NGA TË QENURIT E PAVARUR”/ Kim flet për martesën me Kanye (FOTO) – AlpeGossip
“HOQA DORË NGA TË QENURIT E PAVARUR”/ Kim flet për martesën me Kanye (FOTO)

“HOQA DORË NGA TË QENURIT E PAVARUR”/ Kim flet për martesën me Kanye (FOTO)

Kim Kardashian ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në “The Alec Baldwin Show”, dhe ka folur hapur për gjithçka lidhur me martesën e saj me reperin Kanye West.

E di, gjërat nuk janë aq të lehta. Që ta bëja gjithçka të funksiononte mu desh të heq dorë nga të qenurit e pavarur, hoqa dorë nga shumë pjesë të karakterit tim. Të jesh gruaja e Kayne do të thotë që duhet të ndryshosh. Unë e lashë karrierën që të isha më shumë një nënë dhe bashkëshorte e mirë, nuk punoj më aq sa dikur”,-u shpreh ajo.

Kujtojmë se së fundmi çifti i njohur është bërë kryefjala e medias pasi reperi ka shprehur pikëpamjet e tij politike të cilat nuk janë pritur aspak mirë.