Vera feston ditëlindjen, Rita i publikon këtë FOTO nënës së saj – AlpeGossip
Vera feston ditëlindjen, Rita i publikon këtë FOTO nënës së saj

Vera feston ditëlindjen, Rita i publikon këtë FOTO nënës së saj

Sot është një ditë feste në familjen e këngëtares së njohur Rita Ora.
Kjo për faktin pasi që sot feston ditëlindjen nëna e saj, Vera Ora.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rita përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi nga fëmijëria ku shihet së bashku me nënën e saj.

“Për gruan që më bëri kjo që jam sot!! Nënë!!Urime ditëlindjen dhe faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe inspirimi im!”, është urimi që ka bërë Rita

Kujtojmë se Rita është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. “Anywhere” është projekti i fundit nga Rita.