“NUK DO KËNDOJ MË, JAM LODHUR”/ Kush është artistja SHQIPTARE që sapo la muzikën (FOTO) – AlpeGossip
“NUK DO KËNDOJ MË, JAM LODHUR”/ Kush është artistja SHQIPTARE që sapo la muzikën (FOTO)

“NUK DO KËNDOJ MË, JAM LODHUR”/ Kush është artistja SHQIPTARE që sapo la muzikën (FOTO)

Këngëtarja Zanfina Ismaili e ka pranuar në Promenadë Vere te T7 se nuk do të këndojë më.

Këngëtarja ka thënë në intervistën live se është lodhur nga muzika dhe se dëshiron që të vazhdojë të merret me profesionin e saj, që është një juriste.

“Jam lodh me jetën e këngëtares. Udhëtime, shpenzime. Po dua të bëj jetë të rregullt”, ka thënë Zanfina.