Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen pse zihet me partnerin: Kur i them… – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen pse zihet me partnerin: Kur i them…

Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen pse zihet me partnerin: Kur i them…

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri. Është fjala këtu për Silva Gunbardhin. Ndërsa së fundmi ka folur edhe për marrëdhënien e saj me partnerin, Dafin.

E ftuar në “Top Show Magazinë” ajo tha ndër të tjera se ashtu si çdo çift edhe ajo dhe Dafi zihen.

Unë me Dafin zihemi si çdo çift tjetër. Kush thotë që nuk zihemi, jemi çift perfekt, gënjen!”, tha Silva.

Ndërsa më tej shtoi se ata zihen më shumë kur këngëtarja i thotë “o vëlla”.

“E para, zihem për shpejtësinë. Imagjino, të bësh video me 220 km/h, me një dorë telefonin e me një dorë timonin. Është e frikshme dhe kam merak. E dyta: kur i them “dëgjo Silvën, o vëlla”. Unë e kam nga dialekti këtë, por ai e ka shumë bezdi. Nuk do që t’i them vëlla”, është shprehur Silva.