Pak para se të ngjitej në skenë/ Këngëtarja e njohur largoi emocionet me një tatuazh (FOTO) - AlpeGossip
Pak para se të ngjitej në skenë/ Këngëtarja e njohur largoi emocionet me një tatuazh (FOTO)

Pak para se të ngjitej në skenë/ Këngëtarja e njohur largoi emocionet me një tatuazh (FOTO)

Ditën e djeshme këngëtarja amerikane Haisley ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto në të cilën ka treguar se vetëm pak minuta përa ngjitjes në skenë për të performuar ajo i kishte dhuruar vetes një tatuazh të ri.

“Në peshoren time unë po peshoj mëkatet dhe faljen. E bëra këtë vetëm pak sekonda para se të ngjitesha në skenë.”

Dy ditë më parë këngëtarja Haisley u ngjit në skenën e “Saturday Night Live” për të performuar së bashku me Lil Wayne. Gjithçka u duk mëse normale dhe 24- vjeçarja e “myti” performancën, duke marrë në konsideratë faktin që vetëm pak sekonda përpara shfaqjes në lëkurën saj ishte injektuar bojë.