“DISA MUAJ NGA NDARJA E TYRE”/ Robert Berisha i dedikon këngën që do të këndojë në Festivalin e RTSH-së, Norës (FOTO) – AlpeGossip
“DISA MUAJ NGA NDARJA E TYRE”/ Robert Berisha i dedikon këngën që do të këndojë në Festivalin e RTSH-së, Norës (FOTO)

“DISA MUAJ NGA NDARJA E TYRE”/ Robert Berisha i dedikon këngën që do të këndojë në Festivalin e RTSH-së, Norës (FOTO)

Edhe pse kanë kaluar disa muaj nga ndarja e tyre Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë në qëndër të vëmëndjes së meidave rozë.

Image

E së fundmi Roberti do të jetë pjesë e Festivalit në RTSh dhe ka vendosur të vijë me një këngë dedikuar Norës. Rtsh.al bën të ditur se kënga e Robertit ka një tekst romantik dhe muzikë të ndjerë.

Na mbetet të presim derisa të fillojë festivali për të dëgjuar edhe dedikimin e Robertit ndaj Norës.

ImageImage