Në videoklipin e saj të parë Oriola Marashi do shfaqet ashtu siç nuk jua priste mendja (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Në videoklipin e saj të parë Oriola Marashi do shfaqet ashtu siç nuk jua priste mendja (FOTO+VIDEO)

Në videoklipin e saj të parë Oriola Marashi do shfaqet ashtu siç nuk jua priste mendja (FOTO+VIDEO)

Modelja super e komentuar së fundmi për shkak të fotove provokuese, Oriola Marashi siç ka bërë të ditur së shpejti do të publikojë këngën e saj të parë për të cilën po punon me grupin OTR.

Siç duket projekti është në fazat e fundit dhe Oriola ka filluar të xhirojë videoklipin.

Të paktën kështu kuptohet nga foto e fundit e postuar nga modelja në Instastory ku shfaqet e mbuluar deri në grykë duke habitur pak kështu me veshjen duke qenë se të gjithë presin që ajo të ekspozojë format bombastike.

Megjithatë kjo foto është shumë pak nga ajo çfarë do shohim. Kujtojmë që pak kohë më parë Oriola publikoi një fragment të këngës së saj të cilën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.