Nuk ka të ndalur/ Bebe Rexha “GODET NË SHENJË” duke postuar me…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk ka të ndalur/ Bebe Rexha “GODET NË SHENJË” duke postuar me…(FOTO)

Nuk ka të ndalur/ Bebe Rexha “GODET NË SHENJË” duke postuar me…(FOTO)

Bebe Rexha po vazhdon që të qëndroj në listën e këngëtareve më të preferuara në botë.

Shqiptarja përveç zërit ajo ka edhe pamjen që e shndërron në një personazh shumë të pëlqyer.

Së fundi, Bebe ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e sapo zgjuar nga gjumi. Me flokët e shprishura dhe një filtër “Instagrami” ajo dukej pse jo edhe provokuese.