NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Nuk do ta besoni dhe kur ta shikoni se Dafina… (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Nuk do ta besoni dhe kur ta shikoni se Dafina…  (FOTO)

NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Nuk do ta besoni dhe kur ta shikoni se Dafina… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram” që nuk e kemi pritur.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku thoshte se ka është motër që i ka humbur.

Bëhet fjalë për reperen e njohur amerikane, Cardi B e cila ishte e ftuar në emisionin e komedianit Jimmy Fallon.

Është e pabesueshme se sa shumë ngjajnë ato të dyja, kurse këtë gjë e ka pranuar edhe Dafina.

“Cardi B, është motra ime e humbur, ju betohem” ka shkruar Dafina në këto imazhe.