Xhesika Berberi i bën të “PABËRËN” Jehona Dreshajt/ I publikon foto intime duke…(FOTO) – AlpeGossip
Xhesika Berberi i bën të “PABËRËN” Jehona Dreshajt/ I publikon foto intime duke…(FOTO)

Xhesika Berberi i bën të “PABËRËN” Jehona Dreshajt/ I publikon foto intime duke…(FOTO)

Xhesika Berberi dhe Jehona Dreshaj po konsiderohen mike të afërta. Kjo ndoshta edhe për shkak të miqësisë që ka Xhensika me motrën e Jehonës, Afërditën.

Por në fotot e fundit të publikuara nga Xhesika në llogarinë e saj në “Instagram” shohim edhe një imazh që mund të mos i pëlqej fare Jehonës.

Aty shihet një pjesë e gjoksit të saj, madje Xhesika edhe e ka etiketuar Jehonën në këto foto.