“TË DUA”/ Alketa i bën një dedikim dashurie bashkëshortit, do të ngeni pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“TË DUA”/ Alketa i bën një dedikim dashurie bashkëshortit, do të ngeni pa fjalë (FOTO)

“TË DUA”/ Alketa i bën një dedikim dashurie bashkëshortit, do të ngeni pa fjalë (FOTO)

Moderatorja Alketa Vejsiu është treguar gjithnjë hermetike sa i përket jetës së saj private e sidomos ekspozimit të fëmijëve dhe bashkëshortit të saj.
Por këtë mëngjes ajo ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet dy duar, e saj dhe e bashkëshortit.

“Të dua”,-ka shkruar Alketa krahas fotos duke i dedikuar kështu bashkëshortit një deklaratë të bukur dashurie

 

❤️YOU

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on