PAS NDARJES NGA FISNIK SYLA/ Fjolla Morina: Një grua e pavarur është rrezik i përjetshëm (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA FISNIK SYLA/ Fjolla Morina: Një grua e pavarur është rrezik i përjetshëm (FOTO)

PAS NDARJES NGA FISNIK SYLA/ Fjolla Morina: Një grua e pavarur është rrezik i përjetshëm (FOTO)

Pasi doli nga burgu, Fjolla Morina, është rikthyer në profilet e saj në rrjetet sociale, ku ka postur imazhe të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e kuruar në çdo detaj. Teksa jemi mësuar ta shohim me veshje seksi dhe “hot”, kësaj radhe ajo shihet e veshur mjaft sportive.

Pasi u nda nga bashkëshorti biznesmen, Fjolla Morina: Një grua e

Por vëmendjen e ka marrë mbishkrimi që ka lënë bashkëngjitur me foton.

“Nje grua e bukur edhe e panvarun eshte rrezik i perjetshem”, ka shkruar Fjolla krahas pozave që fansat i kanë pëlqyer menjëherë.

Pasi u nda nga bashkëshorti biznesmen, Fjolla Morina: Një grua e

Kujtojmë se pas daljes nga burgu, fansat kanë aluduar se Morina është ndarë nga bashkëshorti biznesmen, Fisnik Syla. Dyshimet kanë lindur pasi ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale si dhe kanë fshirë të gjitha fotot bashkë.

Pasi u nda nga bashkëshorti biznesmen, Fjolla Morina: Një grua e

Pasi u nda nga bashkëshorti biznesmen, Fjolla Morina: Një grua e