XHESIKA PERE E THOTË TROÇ/ Kë do zgjidhte midis sportistit seksi dhe burrit që nden rrobat – AlpeGossip
XHESIKA PERE E THOTË TROÇ/ Kë do zgjidhte midis sportistit seksi dhe burrit që nden rrobat

XHESIKA PERE E THOTË TROÇ/ Kë do zgjidhte midis sportistit seksi dhe burrit që nden rrobat

Ish banorja e Big Brother Xhensila Pere ishte këtë të mërkurë e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Mes të tjerash ajo ka folur dhe rreth jetës private.

E pyetur nga Bieta nëse do zgjidhte një burrë që nden rrobat apo një burrë tërheqës që merret me sport, Xhensila ka treguar se do preferonte opsionin e parë. Ajo është shprehur se para 10 vitesh do zgjidhte mashkullin sportist por tani atë që nden rrobat, pasi duhet që të dy të ndihmojnë njëri-tjetrin.

“Nëse kjo pyetje do më bëhej 10 vjet më parë absolutisht ai që ishte duke vrapuar, ndërsa sot absolutisht ai që nden rrobat sepse kërkon një bashkëshort, një partner që të kalosh gjithçka me të”, u shpreh ajo.